Vodafone Faturalı – Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte telefonlardan beklentimiz yalnızca konuşma ve mesajlaşmanın fazlasıyla ötesine geçmeye başladı. Zira günümüzde artık akıllı telefonlarımız üzerinden sosyal medya mecralarına, online oynanabilen oyunlara ve internet dünyasına girişimiz, elimizi cebimize atmamız kadar kolay. Haliyle operatörümüz üzerinden tarife tercihi yaparken en az konuşma süresi ve mesaj sayısı kadar internet limitimizin de maksimum düzeyde olmasını gözetiyoruz. Hal böyle olunca GSM operatörlerinin sunduğu bedava internet paketleri ya da ucuz internet kampanyaları bir hayli ilgi görüyor.

Dikkatinizi Çekebilir; Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve geleceğin teknolojisine yön verme vizyonu ile öne çıkan GSM operatörü Vodafone faturalı bedava internet konusunda beklentileri karşılamaya ve akıllı telefon kullanıcılarına birbirinden cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor. Üstelik Vodafone bedava internet faturalı hatlara özel bir kampanya da değil. Hattınız ister faturalı ister de faturasız olsun Vodafone size özel kampanyalarla hem bedava hem de kesintisiz internet keyfi sunuyor.

Vodafone faturasız bedava internet gibi pek çok kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basit. Vodafone’un resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” alanını tıklayarak dilediğiniz kampanyanın içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Eğer bir Vodafonluysanız hem bütçenize hem de talebinize uygun kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone’un 2019 yılı içinde geçerli olacak bedava internet hakkı bulunan kampanyalarını sizler için sıraladık. Bu kampanyalardan birini tercih ederek hem cebinizi güldürün hem de internet paketi hemen biten tarifelerin dijital dünyayla aranıza girmesine izin vermeyin. Bedava internet Vodafone faturasız ve faturalı hatlarda kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor!

Vodafone TV Giriş Paketi  2 GB Bedava İnternet

vodafone faturasız bedava internet 2019

Vodafone ile internet bağlantınız da televizyon keyfiniz de yarım kalmaz! Vodafone TV Giriş Paketi ile en popüler TV kanalları ilk ay ücretsiz ve taahhütsüz. Üstelik Vodafone ilk abonelikte tüm uygulamalarda 1 ay geçerli olmak üzere 2 GB internet paketini de hediye ediyor! 2 GB hediye interneti kullanabilmek için tek yapmanız gereken ise Vodafone TV’ye giriş yapmak. Vodafone TV ile televizyondaki en popüler kanallar, programlar ve her aile ferdine hitap eden diziler gerçek yayın akışıyla cebinize gelecek.

Vodafone TV Temel Paket 5 GB Hediye İnternet

vodafone faturalı bedava internet

Faturalı bedava internet Vodafone diye araştırıyorsanız operatörünüzün size “Hayır” diyemeyeceğiniz bir teklifi var! Vodafone TV Temel Paket ile 5 GB internet cepte! Vodafone TV Temel Paket kampanyası ile filmler, çizgi filmler ve en popüler TV kanalları ilk ay ücretsiz ve taahhütsüz! Üstelik ilk abonelikte tüm uygulamalarda 1 ay geçerli olmak üzere 5 GB internet paketi de Vodafone’dan hediye. 5 GB hediye interneti kullanabilmek için Vodafone TV’ye giriş yapmayı unutmayın!

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

vodafone faturalı bedava internet 2019

Yoksa siz daha Vodafone Yanımda Uygulamasını cebinize indirmeniz mi? Vodafone faturalı bedava internet 2019 yılında da Vodafone Yanımda Uygulaması’nda. Uygulamayı cep telefonunuza indirerek her hafta ücretsiz olarak Vodafone çarkını çevirebilir, 1 GB – 2GB – 3GB – 4 GB bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2019 faturasız hatlar için de geçerli! Üstelik kazandığınız bedava internet hakkını dilediğinizce kullanma şansına da sahipsiniz. GB’larınızı dilerseniz sosyal medya mecralarında, dilerseniz de online oyunlarda harcayabilirsiniz.

4,5G SIM’e Geçerlere 5GB İnternet Hediye

vodafone faturasız bedava internet programı

Vodafone, SIM kartınızı değiştirdiğinizde de size bedava internet hediye ediyor. Hemen en yakın Vodafone mağazasına uğrayın ve SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile ücretsiz olarak değiştirin. Tarifenize ek 1 ay geçerli 5 GB internet Vodafone’un hediyesi olsun! Türkiye’nin dijitalleştirme öncüsü Vodafone, 2019 yılı boyunca sizi memnun edecek pek çok kampanya ile internet dünyasını, en uygun tarifeler ve kampanyalarla sizlere sunmaya devam edecek!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here