En Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – Turkcell 10 GB Hediye

türkcell bedava internet
türkcell bedava internet

Akıllı telefon teknolojilerinin üst düzey bir noktaya taşınması ile birlikte artık internete ilişkin hemen hemen tüm ihtiyaçlarımızı, masaüstü bilgisayarlar yerine cep telefonlarımız aracılığıyla yerine getiriyoruz. Hal böyle olunca doğal olarak Türkiye’nin en önde gelen telekomünikasyon şirketleri artık SMS ya da bedava dakika odaklı kampanyalardan ziyade bedava internet taahhüttü sunan paketlerle kitleleri kendilerine doğru çekmeye çalışıyor.

Türkiye’nin en kurumsal telekomünikasyon şirketi olarak kabul gören Turkcell, pek çok konuda olduğu gibi bedava internet konusunda da ses getiren kampanyalara imza atmasını başarıyor. Turkcell bedava internet kampanyaları incelendiğinde her kesime hitap eden kampanyalara rast gelinmektedir. Buna rağmen Turkcell bedava internet ayrıcalıklarından en fazla yararlanan kitlenin gençler olduğunu da ifade edebiliriz. Yaratıcı fikirleriyle dikkat çeken Turkcell bedava internet kazanma motivasyonu olan yüzbinlerce abonesinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Ülkemizin en çok tercih edilen ve en çok güvenilen operatör şirketi Turkcell, hem normal internet paketleri ile hem de küçük şartlar karşılığında cömertçe dağıttığı bedava internet paketleriyle abone sayısını gün geçtikçe arttırıyor. Görünen o ki geçmiş yıllarda yapılan kampanyalarda olduğu gibi, Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları da ses getirmeye aynen devam edecek. Geçtiğimiz seneler içinde başlayan ve 2019 yılı içinde de Turkcell tarafından devam ettirilen bedava internet kampanyalarından bazılarını sizler için bir araya getirdik.

Türkcell Salla Kazan Kampanyası

turkcell bedava internet salla kazan Turkcell bedava internet paketleri içinde son dönem ciddi bir popülerlik yakalayan Salla Kazan Kampanyası 10 GB’a kadar internet kazanma şansı veriyor. Bu ayrıcalıktan faydalanmak adına yapmanız gereken ilk şey, sanal mağaza üzerinden “Hesabım” isimli uygulamayı indirmek. Bu uygulama içinde yer alan Salla Kazan butonu ile beraber giriş yapın. Ardından telefonunuzu sallayarak şansınızı deneyin. Bu harika kampanyadan faydalanmak adına en önemli koşul 4.5 GB uyumlu bir hatta sahip olmanız. Turkcell bedava internet hilesi arayanlar internet üzerinde özellikle Salla Kazan kampanyasına ilişkin pek çok sonuçla karşılaşabilir.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi

turkcell bedava 10 gb Turkcell Hesabım uygulaması abonelerine çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu fırsatlar daha henüz uygulamayı ilk indirdiğiniz anda başlıyor diyebiliriz. Turkcell Hesabım uygulamasını henüz ilk kez indiren aboneler, bunun karşılığında 1GB hediye internet sürprizi ile karşılaşıyor. Bilindiği üzere Hesabım uygulaması üzerinden kendi hattınıza dair pek çok işlemi online olarak pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet

turkcell bedava 5 gb Farklı operatörlerde abonelikleri bulunan pek çok kullanıcı, Turkcell internet paketleri bedava kampanyalarından yararlanmak adına hatlarını buraya taşıyor. Herkese uygun internet paketleri ya da kampanyalarıyla büyük beğeni toplayan Turkcell’in son dönemdeki en önemli jokerlerinden bir tanesi de Yaani uygulaması. Bilindiği üzere Yaani, yerli işi bir arama motoru.  Turkcell, Yani kampanyası ile beraber onbinlerce kişiye bedava internet şansı sunuyor.

31 Aralık 2019 tarihine dek geçerli olan Yaani Bedava İnternet Kampanyası’ndan faydalanmak için ilk yapmanız gereken, App Store ya da Google Play üzerinden Yaani uygulamasını cep telefonunuza yüklemek. Turkcell, uygulamayı indiren bütün abonelere 1 GB internet hediye etmektedir; fakat tanımlanan bu internet paketi yalnızca Yaani uygulaması özelindeki kullanımlar için geçerlidir. Yani farklı bir arama motoru üzerinden yapacağınız kullanımlar, bu paketin dışında değerlendirilir. Uygulamayı indirmek yetmez, aynı zamanda aktif biçimde kullanmanız gerekir. Turkcell tarafından verilen internetin 1 aylık geçerlilik süresi bulunmaktadır.

“GNÇ Full 10 GB” İnternet Paketine 1 GB Bedava İnternet

turkcell gnc bedava internet Bedava Turkcell internet paketleri yukarıda da vurguladığımız üzere genel anlamda gençlere yönelik. İlk yıllarından bu yana büyük ilgi gören Genç Turkcell, geçmişte SMS ve dakika peşinde olan gençlerin sevgilisiydi. Bugün bir sonraki kuşak, Genç Turkcell’i bedava internet motivasyonu ile kullanıyor desek sanıyoruz ki abartmış olmayız.  Turkcell bedava internet programı ya da benzer bedava internet hilelerine başvurmak zorunda kalmadan, gönül rahatlığıyla bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Genç Turkcellilere özel olarak sunulan GNÇ Full paket sahipleri, zaten 10 GB internetin sahibi oluyorlar. Turkcell, buna ilave olarak 1GB interneti de bedava olarak sunuyor. GNC FULL 10GB yazıp 2222’ye göndermeniz durumunda kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Enflasyonla Mücadele Bedava İnternet Kampanyası

turkcell bedava internet 1gb Türkcell bedava internet kampanyaları yaparken genelde güncel dinamiklerden besleniyor. Enflasyonla mücadele bedava internet kampanyası da bunun en net göstergesi. Bilindiği üzere son dönemde ülkemiz ekonomik açıdan ciddi tehditlerle karşı karşıya. Bu süreçte pek çok kurum “Enflasyonla Mücadele” başlığı altında bir araya geldi. Turkcell de söz konusu krize bedava internet sunmak suretiyle önemli bir katkı sunmuş oldu. Türkcell bedava internet kampanyaları ekonomik açıdan zor zamanlar yaşandığından, insanlar için elbette çok değerli hale gelebiliyor. Turkcell’in söz konusu kampanyasına katılmak için Bip uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama içinde “Enflasyonla Mücadele” adından bir sekmeyle karşılaşacaksınız. Bu sayede var olan internet paketiniz, hemen iki katına çıkacaktır. Örnek vermek gerekirse tarifeniz 4 GB değerinde bir internet içeriyorsa, hemen 8 GB seviyesine çıkacaktır.

Bu kampanya, sene içinde Türkcell bedava internet paketleri arasında en çok ilgi çeken kampanya olacak gibi görünüyor. Öte yandan “Bip Messenger” isimli  uygulamayı indiren herkes 1 GB bedava internet elde edebiliyor. Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri rahatlıkla faydalanabilmektedir. Uygulamayı indirmenin haricinde bir de arkadaşlarınıza davetiye göndererek de ekstra 1GB bedava internet elde edebilirsiniz. Özetle Bip, Türkcell bedava internet kazanma arzusunda olan herkes için oldukça ideal bir program.

Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava İnternet

turkcell hediye internet 1 gb Türkcell bedava internet 2019 yılı içinde daha yaratıcı kampanyalarla abonelerine ulaşmayı amaçlıyor.  Bu sene ilgi görmesi beklenen bir diğer bedava internet kampanyası da Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava İnternet Kampanyası. Faturalı abone sahiplerine yönelik olarak sunulan bu kampanyadan yararlanmak adına özel bir mesaj atmaya gerek yok. Turkcell kampanyadan faydalanan kişiler 2 GB hediye internet tanımlıyor. Bu kampanyayla Türkcell bedava internet paketleri konusunda ne kadar farklı bir operatör olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Verilen bedava internetler, söz konusu fatura dönemi boyunca geçerli olmaktadır. Kampanyayı iptal etmek isterseniz müşteri hizmetlerine bağlanabilir ya da  iptal talebine ilişkin mesajı 2222’ye atabilirsiniz.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

turkcell bedava internetler Türkiye’nin en çok aboneye sahip operatör şirketi olan tematik kampanyalarıyla da adından söz ettiriyor. Türkcell internet paketleri bedava olsun ya da olmasın, her şekilde abonelerden ilgi görüyor. Ücretli internet tarifelerinden yararlanan aboneler bu paketlere uygun fiyatlar karşılığında sahip oluyor.

Buna rağmen bazen hiç beklemediğimiz anlarda Turkcell tarafından gönderilen bedava internetler, ekstra bir mutluluk katıyor. Ay sonu gelmeden internetsiz kalındığında, Türkcell bedava internet hilesi gibi yönelimlere başvurulabiliyor. Oysaki Türkcell bedava internet programı ve benzer yöntemlere gerek kalmadan, çok basit yöntemlerle ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabiliriz. Bunlardan biri olan GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası, özellikle sarı kırmızılı taraftarlarca oldukça sevildi. Galatasaray’ın kazandığı her maçın bir gün size bedava internet kazandıracağını düşünür müydünüz? Bu paket tam anlamıyla bunu sağlıyor. Galatasaray’ın ligde kazandığı maçtan sonra hattınıza tanımlanan 1 GB internet, toplamda 24 saat boyunca geçerli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here