Turkcell 1 GB İnternet Nasıl Yapılır ? – Turkcell 1 GB Bedava İnternet

İnsanlar artık GSM operatörleri arasında bir tercihte bulunurken, öncelikli olarak orada yer alan güncel internet kampanyalarına ve paketlerine dikkat ediyor. Bu durumun en önemli nedeni internetin bizler için çok daha büyük bir anlama sahip olması. Geçmişte elbette çok daha farklı kriterlerden söz edebilirdik; ancak şu anda internet kampanyaları en yaratıcı ve en cömert olan şirketler, aboneleri kendilerine doğru hızla çekebiliyor. Akıllı telefon teknolojileri de önemli bir yol aldığı için teknik anlamda internete bağlanmak artık çok daha kolaylaştı. İnternetten bir şey araştırmak adına artık eskisi gibi masaüstü cihazlara başvurmak yerine, doğrudan cep telefonlarımıza yöneliyoruz. Üstelik birbirinden yaratıcı ve keyifli mobil uygulamalarla beraber telefondan internete bağlanmak bambaşka bir keyif haline geldi.

Ülkenin önde gelen GSM operatörü Turkcell 1 gb internet paketleri ile özellikle son yıllarda adından sıklıkla söz ettiriyor. Turkcell 1 GB internet kampanyaları başta olmak üzere pek çok kampanya, Turkcell abonelerini oldukça mutlu ediyor. 2019 yılı özelinde internet kampanyalarını güncelleyen Turkcell, tüm kullanıcılarına hitap edecek düzeyde paketlere sahip. Turkcell 1 GB sınırsız internet paketi ya da kampanyalarını hem faturalı hem de faturasız abonelerine aralıksız olarak dağıtmayı sürdürüyor. İşte karşınızda Turkcell’in 1 GB internet sunan en popüler paketleri.

Hediye Haftalık 1 GB

turkcell 1gb

Turkcell haftalık 1 GB kampanyası bu senenin en çok ilgi gören kampanyalarından birisi durumunda. Sevdiklerinize haftalık 1 GB hediye internet jesti yapmak adına işte size büyük bir fırsat. HEDİYE HAFTALIK 1GB yazdıktan sonra internet yollamak istediğiniz numarayı başında 0 olmadan yazın. Kampanyaya dahil olmak için attığınız SMS’ler ücretsizdir. Kampanya yalnızca bireysel aboneler için geçerlidir. Paket süresi sona erdiğinde otomatik olarak yenilenmesi söz konusu değildir. Hediye süresi sona ermeden aynı numaraya yeniden hediye internet yollayamazsınız. Bu paketten elde edilen bedava internet, ne yazık ki sadece ülke içinde geçerlidir.

Ek 1 GB İnternet Paketi

turkcell 1gb bedava internet

Turkcell ek 1 GB internet paketi yalnızca 20 TL karşılığında telefonunuza yüklenecektir. Ayın ortasında internetiniz bitmesin, Turkcell ek internet paketi 1 GB kampanyasıyla yarı yolda kalmayın. AYLIK EK 1 GB yazdıktan sonra SMS olarak 2222’ye göndermeniz, kampanyaya dahil olmak adına yeterli. Çözüm merkezi ya da online işlemler üzerinde de rahatlıkla söz konusu paketi tanımlayabilirsiniz.  Turkcell başvuru için herhangi bir ek SMS bedeli almamaktadır. Farklı bir internet paketiniz olsun ya da olmasın, her şekilde bu paketten faydalanmanız mümkün. Kurumsal faturalı ses hattı sahipleri kampanyadan rahatlıkla faydalanabilir. Ülke dışında geçerli olmayan paket, istenildiği zaman basit bir SMS ile iptal edilebilir. İptal işlemi yapsanız dahi ay sonuna kadar internetinizi sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Yeni 1 GB Paketi

turkcell 1 gb internet paketi

Bireysel ön ödemeli müşterilere yönelik olarak sunulan Turkcell yeni 1 GB paketi 25 TL karşılığında sizi internete doyuracak. 30 gün boyunca devam eden paketi hattınıza tanımlamak için YENI 1GB yazıp 2222’ye göndermeniz yetecektir. Aboneler özel olarak paketlerini iptal etmedikleri sürece bir sonraki ay, aynı şekilde yenilenecektir. Pakete ait üst hız limiti 7.2 Mbps. Bu arada farklı bir tarifeniz olsa dahi Yeni 1 GB paketinden sorunsuzca faydalanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan aboneler, aynı zamanda 4.5 G hizmetinden faydalanmayı da kabul etmiş sayılıyor. Tabi bunun için hem cihazın hem de hattın teknik olarak uygun olması gerekiyor.

Aylık 1 GB İnternet Paketi

turkcell aylık 1gb internet paketi

Sınırsız sayıda Turkcell aylık 1gb internet paketi ile karşılaşabilirsiniz.  Turkcell 1 GB İnternet Paketi faturasız abonelere yönelik olarak sunuluyor. 1 GB mobil internet karşılığında abonelerden talep edilen ücret 2019 itibariyle 40 TL. Turkcell’in ekonomik internet paketleri kapsamında yer alan bu kampanyaya dahil olmak için Kurumsal Online İşlemler bölümüne girmeniz gerekiyor. Kurumsal faturasız müşterilerin yararlanacağı internet kampanyasına katılmak için ABONE 1GB yazarak 2222’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turbo Eko 1GB Paketi

turkcell internet paketleri 1gb

Pek çok Turkcell abonesi son dönemin popüler kampanyalarından biri olan Turbo Eko 1 GB paketine yöneliyor. Peki Turkcell 1 GB internet paketi nasıl yapılır? Turbo Eko 1 GB paketi üzerinden örnekleyelim. Turkcell internet paketleri 1 GB kategorisi içinde koşulları itibariyle en cazip paketlerden biri olan Turbo Eko 1 GB, 4,5 G kullanıcılarına özel olarak sunuluyor. Kampanya dahilinde 25 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı sorunsuzca kullanılabilmektedir. Kampanyadan faydalanmanız için TURBO EKO 1 GB yıllık abonelik kampanyasına kayıt olmanız gerekiyor. Tarife SMS ile değil sadece kontrat ile geçilmektedir. Bu nedenle en yakın bir Turkcell merkezine giderek gerekli başvuru sürecini başlatabilirsiniz.Paket dahilinde aynı zamanda her yöne 400 Dakika ve 1000 SMS de verilmektedir.

Yıllık 1 GB İnternet Kampanyası

turkcell 1gb internet paketi nasıl yapılır

Sorunsuz bir şekilde telefonunuzdan internete bağlanabilin diye 1 sene boyunca 1 GB internet sadece 12 TL. Yıllık 1 GB internet kampanyasına yalnızca en son 5 fatura döneminde herhangi bir aşım yapmamış olan, ekstra bir internet paketine başvurmamış olan, faturalı bireysel kullanıcılar başvurmaktadır. Söz konusu paket, telefonunuzda var olan paketlerin üzerine ek olarak alınabilmektedir. Kampanyaya dahil olmak adına atılan SMS’ler tamamen ücretsizdir. YILLIK 1GB yazıp 2222’ye göndermek suretiyle kampanyaya dahil olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here