Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri – Türk Telekom Hediye İnternet

Cep telefonlarımızı bir dönem sadece temel işlevi için kullanıyorduk. Oysa bugün gelinen  noktada özellikle de akıllı telefon döneminin başlamasıyla, cep telefonları deyim yerindeyse elimiz ayağımız haline geldi. Cep telefonlarının, internet kullanımının git gide yaygınlaşmasında çok önemli bir rolü bulunuyor. Artık ödediğimiz faturalardan sipariş ettiğimiz yemeğe, oynadığımız oyunlardan, izlediğimiz filmlere dek her türlü kişisel ihtiyaçlarımız için internete başvuruyoruz. Cep telefonları hız açısından büyük mesafe kat ettiği için artık internete girmek oldukça kolaylaştı. Bu durum, masaüstü bilgisayarların önemini bir nebze düşürdü. Kullanıcılar için hızlı bir cep telefonu kadar bizi yarı yolda bırakmayan, hesaplı internet paketlerinin de önemi çok büyük.

Ülkemizde yer alan üç operatör şirketi de bu konuda bir rekabet içinde. Araştırmanızı bedava internet şeklinde yaparak Türk Telekom bedava internet paketleri haricinde Turkcell ve Vodafone ile alakalı paketlere de ulaşabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet 2019 başlığı altında faturalı ve faturasız abonelerini sevindirecek pek çok yeni kampanya hazırladı. Türk Telekom’un diğer iki operatör şirketine kıyasla, internete ilişkin pek çok avantajı var. Birkaç sene önce Avea ismiyle birleşen Türk Telekom, internet konusundaki yüksek tecrübesini, bu defa mobil kullanıcılar üzerinde yoğunlaştırmaya başladı. Listemizde, “Türk Telekom 2019 bedava internet” kategorisinde yer alan, birbirinden cazip kampanyalara göz atacağız.

Sil Süpür Kampanyası

türk telekom bedava internet

Türk Telekom bedava internet kazanma konusunda abonelerine pek çok fırsat sunuyor. Bunlardan biri olan Sil Süpür kampanyasından faydalanmak adına, Türk Telekom Selfy dünyasına adım atmanız şart. Play Store üzerinden kolayca indirebileceğiniz “Online İşlemler” uygulamasına giriş yaparak, sürpriz hediyelere ulaşabilirsiniz. Üstelik Online İşlemler uygulamasını, sadece bedava internet için değil, Muud Premium üyeliği için de indirebilirsiniz.  Tabi öncesinde SELFY yazarak 4545’e göndermeniz ve sürprizlerle dolu Sil Süpür Kampanyasına adımınızı atmanız gerekiyor. Türk Telekom internet bedava kampanyaları, eğlenceli oyun ya da uygulamalar aracılığıyla ulaştırılıyor. Bedava internet sahibi olurken aynı zamanda son derece keyifli uygulamaları da keşfedebiliyorsunuz.

MMS Atana 500 MB Hediye

türk telekom bedava internet nasıl yapılır

Bedava internet Türk Telekom kampanyalarından bir tanesi de Multimedya mesajı olarak bildiğimiz MMS ile alakalı. MMS kullanımı, çeşitli chat programlarından sonra popülerliğini bir nebze yitirdi. Buna rağmen MMS atmanın hala kendine has ve özel bir tarafı yok değil. Türk Telekom MMS kullanımını daha da yaygınlaştırmak amacıyla bu konuda önemli bir kampanyaya imza attı. Buna göre MMS atanları 500 MB’a varan hediyeler bekliyor olacak. Gün içinde toplamda 3 ayrı MMS atan her Türk Telekom abonesi, 500 MB almaya hak kazanıyor. Bilindiği üzere atılan her bir MMS, Türk Telekom’da 1.25 TL olarak karşılık buluyor.

1 Aylık 10 GB Hediye Kampanyası

türk telekom bedava internet paketi

Türk Telekom ile ayda tam 10 GB internet kazanmak ister misiniz? Eğer 4,5 G özelliğine sahip bir SIM kart kullanıyorsanız, bu mümkün. Ayrıca bu kampanya ne yazık ki bireysel, yani faturasız kullanıcılar için uygun değil. Sadece tek bir defaya mahsus olarak sunulan bu özel kampanyadan faydalanmak için AYLIK EK 10GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Faturalı hat sahibi aboneler, 10 GB internetlerini sadece yurt içinde kullanabilecekler. Genel anlamda Türk Telekom bedava internet faturalı aboneler için çok daha cazip opsiyonlara sahip. Hattınızı faturalıya, SIM kartınızı ise 4,5 G’ye taşıyın ve sene boyunca rahat edin. Faturasız hat sahipleri üzülmesin,  Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız 2019 başlığı altında, kendilerine uygun pek çok kampanyaya ulaşabilirler.

Tivibu Go 5GB İnternet Kampanyası

bedava internet türk telekom
2019 Türk Telekom bedava internet konusunda oldukça verimli bir yıl oluyor. Yakın zaman önce Türk Telekom ve Tivibu arasında gerçekleşen iş birliği, harika kampanyaların doğmasına neden oldu. Tivibu Go, bilindiği üzere mobil cihazlar üzerinden dilediğiniz her yerde televizyon izleme ayrıcalığını size sunan dijital bir hizmet. Tivibu spor ve sinema kanallarını da içine alan Tivibu Go, televizyon keyfini bulunduğunuz her yere taşıyor.

Türk Telekom’un Tivibu Go satın alan abonelerine verdiği 5 GB bedava internet, sadece bu uygulama üzerinde geçerli. Tivibu Go üzerinde fiyatları ve içerikleri değişen üç ayrı paket söz konusu. En düşük paket için 1GB, en yüksek paket için 5 GB hediye internet elde edebilirsiniz. Tivibu Go’yu edindikten sonra telefonunuza mesaj olarak TIVIBUGO yazıp bir boşluk bırakın. Ardından numaranızı yazın ve bu mesajı 5555’e gönderin. Bir sene boyunca yenilediğiniz her  ay için, bu bedava internet size tekrar gönderilecektir.

Emeklilere Özel Tarife – 25 GB İnternet

türktelekom bedava internet

Türk Telekom faturalı bedava internet ya da faturasız hediye internet başlığı altında 7’den 77’ye herkesi düşünüyor. Bunun en güzel örneği de emeklilere özel olarak sunulan 25 GB hediye internet paketi. Türk Telekom, Ziraat Bankası’ndan emekli olan abonelerine içinde internet ve konuşmanın da yer aldığı güzel bir paket sunuyor. Türk Telekom, diğer operatörler gibi internet kampanyalarını sadece gençler üzerine yoğunlaştırmıyor. İnternet artık herkesin cebinde olduğuna göre bedava internet paketleri de doğal olarak herkesin talep ettiği bir mevzu haline geldi.

Türk Telekom, Ziraat Bankası ile işbirliği içinde olduğu bu kampanyada, oldukça cüzi rakamlar karşılığında alışılmışın dışında olan seviyelerde internet dağıtıyor. Kampanya için 12 ay taahhütte bulunmak gerekiyor. Hattını Türk Telekom’a taşıyan ve sıfırdan yeni bir hat alan, Ziraat emeklileri bu cazip internet kampanyasından faydalanabiliyor. Dolayısıyla emeklilere özel olarak çıkarılan bu tarifenin, Türk Telekom faturalı bedava internet kategorisinin en cömert kampanyalarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Hayatları boyunca çalışan emekçilerimiz, bunu elbette fazlasıyla hak ediyor.

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İnternet

bedava internet paketleri türk telekom

Enflasyonla Mücadele kampanyası geçtiğimiz yılın sonlarına doğru, özellikle döviz fiyatlarının tavan yapmasıyla beraber ortaya çıkmış bir kolektif kampanya. Ülkenin en önemli kurumlarından biri olan Türk Telekom da “Enflasyonla Topyekün Mücadele” adı verilen bu girişime ortak oldu ve fiyat konusunda önemli bir inisiyatif kullandı. Buna göre Türk Telekom, kullanılan internetin ilk 3 ayki bedelinde %10’luk bir indirime gitti. Tabi bu limitsiz fiber internet kullanımı için geçerli bir kampanya.  Türk Telekom’un resmi sitesine girerek Türk Telekom bedava internet faturasız kategorisinde yer alan diğer güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

türk telekom 1gb bedava internet

Türk Telekom çeşitli uygulamalar ya da servisler üzerinden bedava internet dağıtmayı sürdürüyor. Sevilen servis Arayanı Bil Plus ile 1 GB bedava internet kazanmak oldukça kolay.  Arayanı Bil Plus, kısaca telefonunuz kapalıyken sizi arayanları detaylı şekilde raporlayan bir servis. Bu serviste öte yandan sizin aradığınız ancak ulaşamadığınız kişiler, telefonlarını açtıkları anda size bir bilgilendirme mesajı ulaşmaktadır. Servise 6 ay abone olan herkes 1 GB bedava internet kazanıyor. Arayanı Bil Plus kampanyasının aylık bedeli 2,99 TL olarak belirlenmiş durumda. Arayanı Bil Plus 1 GB hediye kampanyası, “Türk Telekom bedava internet 2019 faturalı” kategorisi altında oldukça ilgi görüyor.

Selfy Mor 1 GB Hediye İnternet

türk telekom internet

Türk Telekom Selfy bedava internet konusunda adeta en büyük dostunuz olacaktır. Özellikle Selfy dünyasının önemli kampanyalarından biri olan Selfy Mor ile çok zahmetsiz bir şekilde 1 GB interneti cebe koymanız mümkün. Selfy’ye ait mor paketlerden herhangi birini hattınız için aktif etmeniz gerekiyor. Ardından SMS olarak MOR HEDIYE yazıp 4545’e ulaştırmanız gerekiyor. Ayda 30 TL ve üzerinde kontör  yüklediğinizde, söz konusu hediye internet hattınıza kısa sürede tanımlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here