Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

bedava internet veren uygulamalar

Günümüzde internete hiç olmadığımız kadar muhtacız. Hatta öyle ki mobil cihazlarımızda yer alan internet paketlerimiz sona erdiğinde, ciddi bir boşluğa düşebiliyoruz. Oyunlar, eğlenceli uygulamalar, dijital bankacılık, sosyal medya, iletişim programları vs. derken neredeyse internetten yararlanmadığımız tek bir gün dahi yok. Artık interneti çoğumuz tıpkı diğer temel ihtiyaçlarımız gibi görüyoruz. Bu nedenle onun yokluğu ya da eksikliği, sanki akıp giden hayatta sürekli bir şeyleri kaçırdığımız duygusunu uyandırıyor.

Gsm operatörleri özellikle bedava internet veren uygulamalar aracılığı ile kullanıcılarına son dönemlerde çok büyük fırsatlar sunmaya başladı.  Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi büyük firmalar bedava internet veren uygulamalar konusunda adeta birbirleriyle yarışır halde. Geçmişte ağırlıklı olarak SMS veya bedava dakika konusunda çeşitli promosyonlar veya kampanyalar organize edilirdi. Şimdi ise kullanıcıların gözü kulağı bedava olarak sunulan internet paketlerinde diyebiliriz. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan, operatör şirketlerinin güncel olarak uygulamalar üzerinden dağıttığı bedava internet kampanyalarına yakından bakalım.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet konusunda her daim yaratıcı operatör şirketlerinden birisi durumunda. Türkiye’nin en eski ve köklü markası Turkcel bedava internet veren uygulamalar ile abonelerinin yüzünü güldürmeye her zaman olduğu gibi bugün de devam ediyor. Bilindiği üzere hem Android hem de Iphone kullanıcıları sanal mağazalar üzerinden diledikleri uygulamayı kolayca indirebiliyor. Bu uygulamalar, genelde reklam ve promosyon amacıyla operatör şirketleri ile özel bir anlaşma yoluna gidiyor.

Bu reklam anlaşmaları en çok da abonelerin işine yarıyor, çünkü ücretsiz olarak telefonlara indirilen basit uygulamalar sayesinde, oturdukları yerden bedava internet sahibi olabiliyorlar. Hem indirdiğiniz uygulamaların keyfini çıkarmak, hem de bu süreçte bedava internet hakkı elde etmek, oldukça büyük bir şans. Gelin “Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2019” kategorisinde yer alan popüler mobil uygulamalara yakından bakalım.

Turkcell BİP Uygulaması

turkcell bip bedava internet

Popüler uygulama BİP’i indirerek Turkcell’den bedava internet kazanabilirsiniz. Sanal mağazalardan ücretsiz olarak indireceğiniz uygulama “Sürpriz Nokta” isimli bir kampanya içeriyor. Öte yandan Turkcell’in “Enflasyonla Mücadele” hareketine sunduğu katkı, tümüyle BİP programı üzerine odaklı. BİP uygulamasını indirip açtığınızda içinde yer alan Enflasyonla Mücadele başlığına giriş yapmanız gerekiyor. Bu, size tam 2 kat internet kazandıracaktır. En basit örnekle 2 GB internetiniz varsa, bir anda  4 GB seviyesine yükselecektir.  BİP uygulaması bu nedenle, bedava internet veren uygulamalar Turkcell 2019 listesinin gözdeleri arasında yer alıyor.

Turkcell Dergilik Uygulaması

turkcell bedava internet veren programlar

Bedava internet veren uygulamalar Turkcell ile önemli iş ortaklıkları kuruyor. Bunlardan biri olan Dergilik, tek bir dergi fiyatına, pek çok dergiyi ayağınıza getiren, kapsamlı bir uygulama. Sevilen uygulama Dergilik’i indirmek suretiyle bedava internet elde edebilirsiniz. Dergilik size tam 1 GB internet sunuyor. Her abone bu kampanyaya sadece bir defa katılabilmektedir.

Turkcell Hesabım Salla Kazan

turkcell bedava veren uygulamalar

Salla Kazan kampanyası çıktığı ilk günden bu yana çok büyük bir ilgi görüyor. Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza yükleyerek, Turkcell’in ısrarla devam ettirdiği bedava internet kampanyasına dahil olabilirsiniz. Kampanyanın tek handikabı sadece 4,5 G hat sahibi olanların yararlanabiliyor olması. Sadece bu kampanya için bile hattınızı 4,5 G ‘ye taşımaya değer. Tabi sadece hattınızın değil, akıllı telefonunuzun da model olarak buna uygun olması gerekiyor.

Salla Kazan uygulamasında, adından da anlaşılacağı üzere telefonunuzu sallayarak internet elde edebiliyorsunuz. Salla Kazan kampanyasından bedava interneti kapmak için Hesabım uygulamasını indirin ve Salla Kazan bölümüne gelin. Uygulama, şanslı kişilere haftada bir defa bedava internet fırsatı sunuyor.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Özellikle gençlere yönelik kampanyaları ile dikkat çeken Vodafone bedava internet konusunda başarılı şirketlerden birisi durumunda. Esasında Vodafone firması, genel anlamda mobil uygulamalardan ziyade kendine has oluşturduğu özgün platformlarla abonelerini tutmaya çalışıyor. Buna rağmen ”Bedava internet veren uygulamalar Vodafone” başlığı altında sıralayabileceğimiz pek çok uygulama söz konusu. İşte Vodafone tarafından, uygulamalar aracılığı ile abonelerine sunulan bazı bedava internet fırsatları:

Vodafone Yanımda

vodafone bedava internet veren programlar

Vodafone bedava internet veren uygulamalar denildiği zaman akla gelen ilk uygulamalardan biri olan Vodafone Yanımda, her Vodafone abonesinin telefonunda zaten bulunması gereken, harika bir uygulama. Bu sayede Vodafone hattınıza ilişkin pek çok şeyi yönetme ve kontrol edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Özetle “Yanımda” uygulamasının tamamen Vodafone abonelerine özel olarak tasarlandığını söyleyebiliriz. Benzer uygulamalara diğer operatör şirketlerinde de rastlamak mümkün. Peki Vodafone Yanımda uygulaması ile nasıl bedava internet kazanılır? Öncelikle ücretsiz olarak söz konusu uygulamayı sanal mobil mağazalar üzerinden indirmelisiniz. Eski aboneler çok daha iyi bilir,  geçmişte bu uygulamanın adı Self Servis olarak geçiyordu. Play Store arama bölümüne “Yanımda” yazarak uygulamaya kolayca ulaşabilirsiniz. Yanımda ile elde edeceğiniz bedava internet tam 1 GB. Bu internet hakkınızı 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hem faturalı hem de faturasız aboneler için de geçerli.

Güvenli Depo Uygulaması

vodafone bedava internet veren uygulamalar

Vodafone ile bedava internet kazanabileceğiniz bir diğer uygulama da Güvenli Depo. Vodafone, bu uygulamayı telefonlarına indiren her abonesine 1 GB internet hediye ediyor. Fakat unutmayın ki bu bedava interneti, yalnızca uygulama dahilinde kullanabiliyorsunuz. Örneğin tarayıcınız üzerinden internete girmeye kalktığınızda, normal internet paketinizden harcanır. Güvenli Depo ile rehber başta olmak üzere pek çok bilgiyi stoklayabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Veren Uygulamalar

Uzunca bir süre Avea adıyla hizmet verse de yakın zaman önce Türk Telekom markasıyla yola devam eden şirket, uygulamalar vesilesiyle abonelerine bol bol bedava internet dağıtıyor. Aboneler söz konusu bedava internet dağıtan uygulamaları; Türk Telekom yerine zaman zaman “Avea bedava internet veren uygulamalar” şeklinde de aratabiliyor. Yeni adıyla Türk Telekom, eski adıyla Avea’nın uygulamalar üzerinden güncel olarak sunduğu bedava internet kampanyaları şu şekilde:

Online İşlemler

türk telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom’un abonelerine özel olarak hazırladığı bu uygulamaya sanal mağazalar üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Türk Telekom’a dair pek çok işlemi online olarak kontrol edebileceğiniz bu uygulama ile aynı zamanda bedava internet fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. Online İşlemler uygulaması ile beraber örneğin Sil Süpür isimli kampanyadan faydalanmanız mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak için ilk şart Selfy dünyasının bir parçası olmak. Online İşlemler sayesinde 1 GB bedava internet kazanmak, oldukça basit.

Tambu Uygulaması

türk telekom bedava internet veren programlar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile abonelerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyor. Tambu uygulamasını ücretsiz şekilde telefonunuza indiren ve bedava internetin tadını çıkarın. Tambu uygulaması ile verilen bedava internet kampanyası, Türk Telekom’un Selfy platformuna özel olarak sunduğu bir kampanya. Cep telefonunuzun kendi tarifesine ek olarak tam 30 gün boyunca geçerli 1 GB bedava internet, Tambu uygulaması ile artık oldukça kolay. Bilindiği üzere Selfy, Türk Telekom’un 25 yaş altı genç abonelerine özel olarak sunduğu bir servis. Selfy dünyası sene boyunca Tambu uygulaması örneğinde olduğu gibi pek çok bedava internet kampanyasına imza atıyor. Aboneler Tambu uygulamasından sadece bir defa bedava internet kazanabilmektedir. Tambu, çok sevilen bir akıllı klavye uygulaması olarak tanımlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here